Отзывы о компании Интернет-магазин Westyle
- Віталій М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Віталій, дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Станислав П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Єлизавета С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ирина Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Ирина, дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Елена Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Елена, дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- ПокупецьСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Татьяна Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олена Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Prom дуже наполягає на відгуку. )) Ну, що ж...
Менеджер магазину зв'язався швидко. Але пізній дзвінок на мобільний (о 21:39) швидше дивує і напружує, аніж радує: перша думка - чи не сталось чого з рідними, бо в такий час без якихось супер нагальних причин за звичай не дзвонять.
Виявилось, що товару немає в наявності. Менеджер запропонувала повідомити мені на вайбер, коли з'явиться в наявності. Ок., погодилась. Проте наступне повідомлення на вайбер того ж вечора (о 21:45, дякую, що хоч не дзвінок) знову здивувало: при замовленому розмірі куртки 48 (М) мені пропонують таку ж куртку в наявності на 4(!) розміри менше - 40 (3XS). Сподіваюсь, зроблять висновки щодо роботи магазину.- Комментарий продавца
Олена, дякую за відгук! Наш магазин працює до 22.00 години. При замовленні одягу бажано знати свої параметри. Куртки, які ми продаємо, не збігаються за розмірами, які Ви носите. Так як Ви не назвали свої параметри, а назвали тільки розмір, який носите, то менеджер надіслав Вам на вайбер розмірну сітку та запропонував розмір 40, який відповідає нашому М. Вибачте, що потривожили Вас
- Комментарий продавца
- Тетяна З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Яна П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

