Отзывы о компании Интернет-магазин Westyle
- Арзу В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не отправили товар вообще, заранее заказала так как нужно на мероприятие. Каждый день кормили завтраками,
- Комментарий продавца
Ольга, спасибо за отзыв! У нас, действительно была задержка отправок, в связи с отсутствием электроэнергии. Приносим извинения за задержку. Вам заказ отправлен 10.12.22. Сейчас уже установили генератор, будем надеяться, что задержек не будет
- Комментарий продавца
- Елена Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
добрий вечір, зараз все добре,краска якісна не пристає до рук та запах нормальний. Надалі велике прохання перевіряти товар при відправці,щоб не було казусів. Дякую,миру та перемоги Україні
- Комментарий продавца
Доброго вечора! Приносимо свої вибачення за незручності.
Запах може бути, так як чохли пакуємо і відправляємо одразу після друку. Це не токсично, на всі компоненти і фарбу є міжнародні сертифікати якості.
Через 3-4 дня запах має вивітритись, якщо залишити без упаковки.
Прохання відправити фото отриманого товару та уточнити - бажає обмін за наш рахунок чи повернення коштів?
- Комментарий продавца
- Марина Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую вам. Куртка супер якість дуже гарна. Мені сподобалась
- Комментарий продавца
Марина, дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Мария Ж.
- Комментарий продавца
Мария, спасибо за отзыв!
- Комментарий продавца
- Алина П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спасибо большое, отличное обслуживание и качественный товар!!!
- Комментарий продавца
Алина, спасибо Вам за заказ!
- Комментарий продавца
- Вікторія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Вікторія, дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Альона Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Алёна, спасибо за отзыв!
- Комментарий продавца
- Олександр К.
- Комментарий продавца
Олександр, дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Анна Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Куртка просто жах,не витрачайте гроші дарма.Зовсім не схожа ,як на фото.В ній будете виглядати,як верхня частина велетенської снігової баби,просто жах.1000 грн на вітер😞
- Комментарий продавца
Анна, дякуємо за відгук! Шкода, що Вам не підійшло
- Комментарий продавца
- Константин З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Константин, спасибо за оценку!
- Комментарий продавца

