Отзывы о компании Интернет-магазин Westyle
- Александр К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Александр, спасибо за отзыв!
- Комментарий продавца
- Тетяна З.
Карта бомбезна, обслуговування найвищого рівня - порадили, швидко відправили.
- Комментарий продавца
Тетяна, дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Анна Є.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Анна, спасибо за отзыв! Разговор был корректным. Нам жаль, что заказанный Вами чехол не был забран.
- Комментарий продавца
- Игорь б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Игорь, спасибо за отзыв!
- Комментарий продавца
- Анна Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Ганна, дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Вікторія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Виктория, спасибо за отзыв!
- Комментарий продавца
- Анна В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер дякую велике
- Комментарий продавца
Анна, дякуємо за відгук
- Комментарий продавца
- Денис Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Денис, спасибо за отзыв!
- Комментарий продавца
- Игорь б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Игорь, спасибо за отзыв!
- Комментарий продавца
- Оксана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
товар не відповідає фото на сайті зовсім. на фото зовсім інша. але Ваша теж нічого. затоненька звісно, не зима, а демісізон (максимум до -5). і синтапон реально не заявленої щільності, просто тіліпажться між підкладкою і верзньою тканиною. пошив непоганий, охайний.в капішоні не має куліски і він заширокий і нещільно прилягає до шиї (треба наматувати шарф щоб це притиснути якось до шиї). забрала як варіант біля дому та в авто. однак, чесно, те що прийшло і на фото дві різні куртки). це реально збиває з пантелику. і трохи розчарувало. але в умовах війни і на тому дякую, що працюєте.
- Комментарий продавца
Дякуємо, за відгук!
- Комментарий продавца

