Відгуки про компанію Интернет-магазин Westyle
- Арзу В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не отправили товар вообще, заранее заказала так как нужно на мероприятие. Каждый день кормили завтраками,
- Коментар продавця
Ольга, спасибо за отзыв! У нас, действительно была задержка отправок, в связи с отсутствием электроэнергии. Приносим извинения за задержку. Вам заказ отправлен 10.12.22. Сейчас уже установили генератор, будем надеяться, что задержек не будет
- Коментар продавця
- Елена Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
добрий вечір, зараз все добре,краска якісна не пристає до рук та запах нормальний. Надалі велике прохання перевіряти товар при відправці,щоб не було казусів. Дякую,миру та перемоги Україні
- Коментар продавця
Доброго вечора! Приносимо свої вибачення за незручності.
Запах може бути, так як чохли пакуємо і відправляємо одразу після друку. Це не токсично, на всі компоненти і фарбу є міжнародні сертифікати якості.
Через 3-4 дня запах має вивітритись, якщо залишити без упаковки.
Прохання відправити фото отриманого товару та уточнити - бажає обмін за наш рахунок чи повернення коштів?
- Коментар продавця
- Марина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже дякую вам. Куртка супер якість дуже гарна. Мені сподобалась
- Коментар продавця
Марина, дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Мария Ж.
- Коментар продавця
Мария, спасибо за отзыв!
- Коментар продавця
- Алина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Спасибо большое, отличное обслуживание и качественный товар!!!
- Коментар продавця
Алина, спасибо Вам за заказ!
- Коментар продавця
- Вікторія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вікторія, дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Альона Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Алёна, спасибо за отзыв!
- Коментар продавця
- Олександр К.
- Коментар продавця
Олександр, дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Анна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Куртка просто жах,не витрачайте гроші дарма.Зовсім не схожа ,як на фото.В ній будете виглядати,як верхня частина велетенської снігової баби,просто жах.1000 грн на вітер😞
- Коментар продавця
Анна, дякуємо за відгук! Шкода, що Вам не підійшло
- Коментар продавця
- Константин З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Константин, спасибо за оценку!
- Коментар продавця

