Відгуки про компанію Интернет-магазин Westyle
- Александр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Александр, спасибо за отзыв!
- Коментар продавця
- Тетяна З.
Карта бомбезна, обслуговування найвищого рівня - порадили, швидко відправили.
- Коментар продавця
Тетяна, дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Анна Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Анна, спасибо за отзыв! Разговор был корректным. Нам жаль, что заказанный Вами чехол не был забран.
- Коментар продавця
- Игорь б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Игорь, спасибо за отзыв!
- Коментар продавця
- Анна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Ганна, дякуємо за відгук!
- Коментар продавця
- Вікторія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Виктория, спасибо за отзыв!
- Коментар продавця
- Анна В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер дякую велике
- Коментар продавця
Анна, дякуємо за відгук
- Коментар продавця
- Денис Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Денис, спасибо за отзыв!
- Коментар продавця
- Игорь б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Игорь, спасибо за отзыв!
- Коментар продавця
- Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
товар не відповідає фото на сайті зовсім. на фото зовсім інша. але Ваша теж нічого. затоненька звісно, не зима, а демісізон (максимум до -5). і синтапон реально не заявленої щільності, просто тіліпажться між підкладкою і верзньою тканиною. пошив непоганий, охайний.в капішоні не має куліски і він заширокий і нещільно прилягає до шиї (треба наматувати шарф щоб це притиснути якось до шиї). забрала як варіант біля дому та в авто. однак, чесно, те що прийшло і на фото дві різні куртки). це реально збиває з пантелику. і трохи розчарувало. але в умовах війни і на тому дякую, що працюєте.
- Коментар продавця
Дякуємо, за відгук!
- Коментар продавця

